Prizma’dan yansımalar, sanata yeni bir boyut

Prizma’dan yansımalar, sanata yeni bir boyut

“Prizma’dan Yansımalar” Resim Sergisi açılışı sanatseverleri buluşturdu Deniz Aslan, Dürdane Eken, Fatma Baktıroğlu, Hüsamettin Piraz, Mithat Ataç ve Selma Aşık’ın “Prizma’dan Yansımalar” adlı karma resim sergisi Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Doğa, insan, natürmort ve çiçek temalarına dayalı sergide sanatçıların 42 adet yağlıboya ve pastel çalışmaları sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Serginin açılışına katılan […]

02 Temmuz 2015 Perşembe - 748 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

“Prizma’dan Yansımalar” Resim Sergisi açılışı sanatseverleri buluşturdu

Deniz Aslan, Dürdane Eken, Fatma Baktıroğlu, Hüsamettin Piraz, Mithat Ataç ve Selma Aşık’ın “Prizma’dan Yansımalar” adlı karma resim sergisi Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Doğa, insan, natürmort ve çiçek temalarına dayalı sergide sanatçıların 42 adet yağlıboya ve pastel çalışmaları sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.

Serginin açılışına katılan Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, “Bu tür etkinliklerle Sarıyer’i kültür ve sanatın merkezi haline getirmeye devam edeceklerini” bildirerek ressamlara çiçek takdim etti.

AÇILIŞTAN BAZI GÖRÜNTÜLER

***

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hobitat.com
sitesinde yayınlanan tüm içerikler Pertev Ajans'a
aittir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
iPortal Kodlayan: Özer Gül