Şaşırtan tasarım: Önden gelin, arkadan damat!

Şaşırtan tasarım: Önden gelin, arkadan damat!

Söyleşinin tamamını izlemek için yukarıdaki videoya tıklayınız.   İsmek 17. Genel Sergi ve Festivali’nin düzenlendiği Feshane’de Kuaförlük bölümü standında harikulade görüntüleriyle insanı şaşırtan saç tasarımları ve kıyafetler sergileniyor. Aynı zamanda birebir canlı showları katılımcıların da izleme fırsatı bulduğu standda tasarım ürünü özgün saç modelleri ve kostümler birer sanat eseri olarak karşımıza çıktı. Kuaförlük standında karşılaştığımız […]

17 Haziran 2014 Salı - 678 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Söyleşinin tamamını izlemek için yukarıdaki videoya tıklayınız.

 

İsmek 17. Genel Sergi ve Festivali’nin düzenlendiği Feshane’de Kuaförlük bölümü standında harikulade görüntüleriyle insanı şaşırtan saç tasarımları ve kıyafetler sergileniyor. Aynı zamanda birebir canlı showları katılımcıların da izleme fırsatı bulduğu standda tasarım ürünü özgün saç modelleri ve kostümler birer sanat eseri olarak karşımıza çıktı.

şaşırtan saç tasarımları, önden gelin arkadan damat

Kuaförlük standında karşılaştığımız Zümre Başkanı Hatice Erdoğan ve standda görevli olarak bulunan Kuaförlük bölümü hocaları Sevgi Çelikfırat, Neşe Pekşen ve Demet Durmuş gözetiminde canlı showlar düzenleyen İsmek kursiyeri ve Kuaförlük sanatçıları Zeliha Kurt, Havva Üstün ve modelleri Pınar Yavuzkaplan, Nurcan Karataş ile İsmek’te aldıkları eğitim ve kuaförlük çalışmaları hakkında söyleşide bulunduk.

Hüsamettin Piraz / yukselentv.com ..

Etiketler :

***

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hobitat.com
sitesinde yayınlanan tüm içerikler Pertev Ajans'a
aittir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
iPortal Kodlayan: Özer Gül