Barış Manço ile 7’den 77’ye

 

“Barış Manço ile 7’den 77’ye” programının yayına girişinin 25. yılı dolayısıyla; “Erkmen Sağlam’ın Objektifinden Barış Manço ile 7’den 77’ye Fotoğrafları” sergisi Barış Manço sevenleri buluşturuyor.

Barış Manço ile 7'den 77'ye programı özellikle çocukların çıkıp şarkılar söylediği ve ilginç sohbetlere katıldığı dakikalarda halkımızın yoğun ilgisini çekiyordu. Hatta bu program dünyanın farklı ülkelerinde farklı milletlerden çocuklarla da çekilmiş ve adeta bir dünya programı olmuştu. resimde 7-8 yaşlarında minicik kız ve erkek çocuklar Barış Manço ile sohbet ediyor ve şarkılar söylüyorlar...

“Dolmabahçe Sanat Galerisi’nde basın lansmanı yapılan sergide; programın yapımcısı ve yönetmeni Erkmen Sağlam’ın dünyanın dört bir yanında çektiği; 77 adet “7’den 77’ye” programı ile ilgili sergilenen her fotoğraf, Erkmen Sağlam’ın kaleminden kısa hikâyeleri ile birlikte yer alıyor.

1-3 Aralık 2013 tarihleri arasında Dolmabahçe Sanat Galerisi’nde sergilenen ve tamamen ücretsiz olan sergi; 7-13 Aralık 2013 tarihlerinde de Akmerkez Sanat Galerisi’nde Barış Manço‘nun sevenlerinin ziyaretine açık olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir