Bilişimin kalbi CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda atıyor

Funda Gerçeker / Hobitat.com …
CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra; bilişimi işlerinde kullanan farklı sektörlerden tüm firmaları, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia; karlılığı yükseltmek, maliyetleri düşürmek ve risk yönetimi açısından önemli etkiler sağlayabilecek bir platform…
Bilişimin kalbi CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda atıyor yeni teknolojiler dijital dünya kurtlarının beğenisine sunuluyor. Gelecekteki iş stratejilerinin temelinde yer alan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının doğmasını ve sektörün çeşitlenerek büyümesini sağlıyor.

cebitfuari_2013

Sektörün ihtiyaçları ve eğilimleri doğrultusunda yenilenen hizmetler ve çalışmalar ile CeBIT Bilişim Eurasia 2013 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunuyor.

CeBIT BİLİŞİM EURASIA’NIN DÖRT PLATFORMU

Cebit Bilişim Eurasia 2013, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirerek ticari bir fuardan fazlasını sunuyor. Teknoloji tedarikçilerini ve kullanıcılarını bir araya getirip  uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktası oluşturuyor. Dört farklı platformdan oluşan formatın yanı sıra çok çeşitli hizmetler ve profesyonel çözümler sayesinde hedef kitleye etkili bir yoldan ulaşım ile yeni satış potansiyelleri oluşturma imkanları sunuyor.

Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Sinerji Zirvesi, önemli konu başlıkları ve uzman konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem gündem oluşturuyor!

Düzenlendiği ilk 2 yılda geniş katılımcı kitlesince takip edilen CeBIT Sinerji Zirvesi, 2013 yılında da çeşitli sektörlere yönelik seminer, panel, konferans ve firma sunumlarından oluşan yeni ve kapsamlı programı konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform sunmaya devam ediyor.

24-27 Ekim 2013 tarihlerinde Yeşilköy’de,  CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuara online davetiye edinmek için http://www.cebitbilisim.com sitesi ziyaret edilebilir.

Geçtiğimiz geçen yıl CeBIT Bilişim Eurasia fuarına katılan,
143.728 ziyaretçi,
1.071 fuar katılımcısı ve sponsor firma,
23 ülkeden katılımcı,
93 ülkeden ziyaretçi,
4.770 CeBIT Sinerji Zirvesi katılımcısı dikkate alındığında, CeBIT Bilişim Eurasia 2013’ün daha etkili ve coşkulu geçmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir