Çiçekler ve Süs Bitkileri güzelliğiyle görenleri büyüledi

Düzenlenen Flower show Türkiye çiçekçilik fuarında, Çiçekler ve Süs Bitkileri güzelliğiyle görenleri büyüledi. Fuarda Türkiye’den ve Dünyanın farklı ülkelerinden gelen çiçek ve süs bitkileri yetiştirici ve üreticileri; güzelliğiyle çiçek severleri büyüleyen ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Çiçek ve Süs Bitkileri fuarında ayrıca, peyzaj ekipmanları, hazır çim ürünleri, rengarenk saksılar, farklı süs ağaçları ve bahçe bakım ürünleri de sergilendi.

Bin yıllık zeytin ağacı mesela en çok ilgi çeken süs bitkilerinden biriydi; peyzaj mimarlarının özellikle takip ettiği fuarda bin yıllık zeytin ağacının fiyatı da dudak uçuklattı. Japonya’dan gelen çiçek üreticilerinin sergilediği birbirinden ilginç ve güzel çiçekler ise genelde elektronik ürünler için söylenen: “Japonlar yapmış” sözünü Japon çiçeklerini görenlere de hatırlattı.

Çiçekler ve Süs Bitkileri güzelliğiyle görenleri büyüledi . Çiçek ve süs bitkileri fuarındaki harika çiçek ve ağaçların bazılarını görmek, Japon çiçeklerinin uzak doğu esintilerini yaşamak ve 1000 yıllık zeytin ağacının inanılmaz görüntüsünü ve tabi ki dudak uçuklatan fiyatını görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

————-

Konu ile ilgili aramalar :

iç mekan süs bitkileri, dış mekan süs bitkileri, çok yıllık ağaçlar, süs bitkileri çeşitleri, süs bitkileri resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir