Yotube’dan para kazanmaya hazır mısınız?

Hüsamettin Piraz / hobitat.com…
***
Son dönemlerde kendi çektiği videolardan veya Creative common lisanslı videoları montajlayarak Yotube üzerinden para kazanan ve profesyonel stüdyolarda çekimler yapıp devasa şirketlere dönüşen girişimcilere rastlamak mümkün hale geldi.

Tabi yeni girişimcilerin ve Küçük yatırımlarla bir iş kurup nasıl para kazanırım diye düşünen yatırımcıların dikkatini çekti bu durum. Bu noktada yeni girişimciler, “Youtube’dan para nasıl kazanılır?” sorusunun cevabını aramaya başladılar. Evet webde para kazanmanın yollarından biri de artık Yotube üzerinden uygun şartlarda videolar üretip yayınlamak. Tabi bunun bazı kuralları var!

Bu kurallara uyulmadığı takdirde, para kazanmak şöyle dursun bazı sıkıntılarla karşılaşmanız işten bile değil. Video üretim sürecinden profesyonel kurallar var. Videoları yayınlarken uymanız gereken altın kurallar var ve tabi ki  kanalınızı profesyonel hale getirmenin ve milyonlarca kişiye ulaştırmanın olmazsa olmaz kuralları var. Bu önemli kuralları ve prensipleri Youtube konusunda uzman olan Sinan Akkol açıklıyor. Bu altın kuralları öğrenmek için aşağıdaki videolara tıklayınız.


Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. 13 önemli tavsiye!
***


Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. Soru- Cevap bölümü !
***

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir