Bu dosyayı indirin, İngilizce konuşmaya başlayın!

Anasayfa Dokümanlar, Eğitim, Koleksiyon, Yaşam 27 Kasım 2014 621 Okunma
Bu dosyayı indirin, İngilizce konuşmaya başlayın!

Hüsamettin Piraz / hobitat.com
***
İngilizce veya bir başka yabancı dili öğrenmek ve konuşmak için dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de gerek okullarda gerekse özel kurslarda yıllar yılı süren eğitimler veriliyor. Gelin görün ki bu eğitimlere katılanlar çocuklar, gençler ingilizce konuşmakta yine de zorlanıyor. Biz de bu yaraya parmak basacağını düşündüğümüz bir dokümanı sizlerle paylaşıyoruz.

Bu dokümanda İngilizce’deki tüm tense uygulamaları (fiil çekimleri) aktif ve pasif kullanımları ile birlikte sunuluyor. Hangi tense hangi cümle yapısı içersinde kullanılır ve ne anlama gelir sorularına cevap veren dokümanı hazırlayıp bizlerle paylaşan değerli İngilizce öğretmeni Celal Zengin’e teşekkür ediyoruz.

ingilizce-tensler-tek-sayfada

Dosyayı indirmek için:  Önce Resmin üzerine tıklayıp büyük halini gördükten sonra açılan büyük resmin üzerinde sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” butonuna basarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz.

Daha fazla arkadaşınızın faydalanması için haber sayfasının altında ve üstünde yer alan sosyal medya “Paylaş butonlarına” tıklayarak, haberi Facebook, Twitter ve Google+ vb  ortamlarda arkadaş gruplarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
hobitat.com
sitesinde yayınlanan tüm içerikler Pertev Ajans'a
aittir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co