Bu dosya “İngilizce konuşturuyor”

Anasayfa Dokümanlar, Eğitim 27 Kasım 2014 334 Okunma
Bu dosya “İngilizce konuşturuyor”

ingilizce-egitim-basari-zafer-isareti

Hüsamettin Piraz / hobitat.com

İngilizce veya bir başka yabancı dili öğrenmek ve konuşmak için dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de gerek okullarda gerekse özel kurslarda yıllar yılı süren eğitimler veriliyor. Gelin görün ki bu eğitimlere katılanlar çocuklar, gençler ingilizce konuşmakta yine de zorlanıyor. Biz de bu yaraya parmak basacağını düşündüğümüz bir dokümanı sizlerle paylaşıyoruz.

Bu dokümanda İngilizce’deki tüm tense uygulamaları (fiil çekimleri) aktif ve pasif kullanımları ile birlikte sunuluyor. Hangi tense hangi cümle yapısı içersinde kullanılır ve ne anlama gelir sorularına cevap veren dokümanı hazırlayıp bizlerle paylaşan değerli İngilizce öğretmeni Celal Zengin’e teşekkür ediyoruz.

ingilizce-tensler-tek-sayfada

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız. Resmi bilgisayarınıza indirmek için üzerinde sağ tıklayıp, “Resmi farklı kaydet” butonuna tıklayınız.

Dokümanı indirmek için:  Resmin üzerine tıklayıp büyük halini gördükten sonra resmin üzerinde sağ tıklayıp “resmi farklı kaydet” butonuna basarak bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. Daha fazla arkadaşınızın faydalanması için yazının altında ve üstünde bulunan sosyal medya ikonlarına tıklayarak, facebook, twitter ve plus gibi ortamlarda arkadaş gruplarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Hobitat.com sitesinde yayınlanan tüm içerikler Pertev Ajans'a aittir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co