Eğitim Altın Bilezik Kazandırıyor

İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” başladı. İstanbul Feshane’de düzenlenen tanıtım günleri 7 Eylül’e kadar devam edecek. Etkinlik alanında sergilenen harika eserler, izleyen misafirler “Eğitim altın bilezik kazandırıyor” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

HARİKA ESERLER, “EĞİTİM ALTIN BİLEZİK KAZANDIRIYOR” DEDİRTİYOR

Etkinlikte Elazığ – Kovancılar Belediyesi standında stant yetkilisi Cevat Karabulut ile Kovancılar Belediye’sinin verdiği sanat eğitimleri ve bu eğitimlerin meyvesi olan güzel eserler üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik. Söyleşinin tamamını yukarıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) öncülüğünde, Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı ve bazı sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” İstanbul Feshane’de başladığı Perşembe gününden bu yana yoğun ilgi görüyor. Misafirlerini Elazığ ağzıyla “Ahanda geldik” ifadesiyle karşılayan etkinliklerde Elazığ kültürüyle, sanatıyla ve sanayi kuruluşlarıyla İstanbul’a taşındı.

Kaynak : Hüsamettin Piraz / yukselentv.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir