Tarımsal projeniz varsa TKDK yetişir

İstanbul’da bu yıl ikincisi düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” yoğun ilgi görüyor. İstanbul Feshane’de düzenlenen tanıtım günleri 7 Eylül’e kadar devam edecek.

Etkinlikte Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKKD) standında, Elazığ İl Koordinatörü Turan Karahan ile Kurum faaliyetleri, girişimcilerin tarımsal projelerine verdikleri kredi desteği ve bu çalışmaların meyvesi olan güzel projeler ve üretim tesisleri üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu faaliyetleri hakkında yapılan Söyleşinin tamamını yukarıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) öncülüğünde, Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Fırat Kalkınma Ajansı ve bazı sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” İstanbul Feshane’de başladığı Perşembe gününden bu yana yoğun ilgi görüyor. Misafirlerini Elazığ ağzıyla “Ahanda geldik” ifadesiyle karşılayan etkinliklerde Elazığ kültürüyle, sanatıyla ve sanayi kuruluşlarıyla İstanbul’a taşındı.

Kaynak : Hüsamettin Piraz / yukselentv.com ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir