Yotube’dan para kazanmaya hazır mısınız?

Yotube’dan para kazanmaya hazır mısınız?

Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. 13 önemli tavsiye! *** Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. Soru- Cevap bölümü ! *** Son dönemlerde kendi çektiği videolardan veya Creative common lisanslı videoları montajlayarak Yotube üzerinden para kazanan ve profesyonel stüdyolarda çekimler yapıp devasa şirketlere dönüşen girişimcilere rastlamak mümkün hale geldi. Tabi yeni girişimcilerin ve […]

23 Mart 2016 Çarşamba - 409 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. 13 önemli tavsiye!
***


Sinan Akkol Youtube’den para kazanmanın sırlarını açıklıyor. Soru- Cevap bölümü !
***
Son dönemlerde kendi çektiği videolardan veya Creative common lisanslı videoları montajlayarak Yotube üzerinden para kazanan ve profesyonel stüdyolarda çekimler yapıp devasa şirketlere dönüşen girişimcilere rastlamak mümkün hale geldi. Tabi yeni girişimcilerin ve Küçük yatırımlarla bir iş kurup nasıl para kazanırım diye düşünen yatırımcıların dikkatini çekti bu durum. Bu noktada yeni girişimciler, “Youtube’dan para nasıl kazanılır?” sorusunun cevabını aramaya başladılar. Evet webde para kazanmanın yollarından biri de artık Yotube üzerinden uygun şartlarda videolar üretip yayınlamak. Tabi bunun bazı kuralları var!

Bu kurallara uyulmadığı takdirde, para kazanmak şöyle dursun bazı sıkıntılarla karşılaşmanız işten bile değil. Video üretim sürecinden profesyonel kurallar var. Videoları yayınlarken uymanız gereken altın kurallar var ve tabi ki  kanalınızı profesyonel hale getirmenin ve milyonlarca kişiye ulaştırmanın olmazsa olmaz kuralları var. Bu önemli kuralları ve prensipleri Youtube konusunda uzman olan Sinan Akkol açıklıyor. Bu altın kuralları öğrenmek için yukarıdaki videoya tıklayınız.

***

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hobitat.com
sitesinde yayınlanan tüm içerikler Pertev Ajans'a
aittir. Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.
iPortal Kodlayan: Özer Gül